Vánoční balíčky pro ženy bez domova

Jako každý rok, i tento se ženami bez domova slavíme Vánoce a společně zažíváme alespoň kousek sváteční pohody a radosti. Loni jsme tak díky vám rozdali přes 150 vánočních balíčků a vánoční večeři uspořádali na několik etap.
Chcete se připojit a udělat radost ženám bez domova? Vyrobte vánoční tašku, do které dáte pár obyčejných věcí (inspirovat se můžete seznamem níže), které ženy bez domova potřebují a které je zároveň potěší.
ZMĚNA oproti loňským rokům – věci dejte prosím do vánoční tašky nebo obyčejné, nebalte balíčky. Tašky doplňujeme, aby byly vyvážené a spravedlivé. Pokud nám dáte jen vhodné věci, doplníme je do vánočních tašek.
Příklady věcí, co dát do tašky:
sladkost
hřeben/kartáč
sluchátka
skřipec do vlasů
deodorant
krém na obličej
sprchový gel
šampón a kondicionér
holítko
punčocháče
ponožky
zápisníček a tužky/propisky
taštička na kosmetiku
svíčky
baterka
zrcátko
dekorativní kosmetika (řasenka, lak na nehty…)
náušnice
šátek
náramek
hrací karty
káva
nůžtičky na nehty (manikúra)
ústní voda
stravenky
A vždycky také potěší přiložené osobní přáníčko k Vánocům:)
Balíčky můžete nosit do komunitního centra na adresu Novákových 655, Praha 8, 180 00. Balíčky prosím předávejte přímo službě na recepci. Otevírací doba centra je do od 5.12. do 19.12. od pondělí do středy od 10 do 16. Jestli nemáte cestu nebo jste mimopražští, posílat můžete i poštou, případně se s námi domluvit na jiném čase.
Vždycky a stále nás potěší také MOBILNÍ TELEFONY, kterých máme neustálý nedostatek. A s blížícím se koncem roku možná už víte, že nevyužijete všechny vaše STRAVENKY, kterým končí platnost – ty my využít stihneme a nakoupíme za ně jídlo, hygienické potřeby, léky a další potřebné věci.
Děkujeme