Dárek k 10 letům Jako doma

Jedním z projevů ruské invaze na Ukrajinu je odliv peněz ze sociálních a neziskových služeb. Do toho nám na začátku podzimu skončí grant, diky kterému Jako doma financuje provoz komunitního centra pro sociálně ohrožené ženy.  Bude těžké tuto dobu překlenout a zavírat nechceme. V období začínající zimy a nárůstu počtu sociálně ohrožených žen v důsledku inflace, pandemie a uprchlické situace nás bude ještě více třeba!

Už 10 let jsme jedinou organizací v Praze, která řeší specificky ženské bezdomovectví.  Proto vás chceme poprosit o ten nejlepší dárek k desátým narozeninám: pomozte nám složit se na provoz komunitního centra v období říjen – prosinec. Pokud každý a každá naše sledující pošle třeba jen 130 Kč, dokážeme to.

Přispět můžete zde. Moc děkujeme!

P. S. Nechceme jen zoufat, chceme se i radovat z našich bohatých vzpomínek a komunity, kterou se nám podařilo vybudovat. Přijďte se v pátek 8. 4. radovat s námi na 10 let Jako doma. Vystoupením nás podpoří kapela Tábor, Monika Načeva & Zdivočelí koně a DJ Johana. Moderovat budou Johanna Nejedlová a Maky Brab a vařit Jídelna Kuchařek bez domova. Ženy bez domova pro vás chystají módní přehlídku, obchůdek a konferenci, bude i dražba a bazárek těch nejvíc šik kousků z našich šatníků. Doražte!